BAHARI TRİKO İLE KARŞILAYIN

BAHARI TRİKO İLE KARŞILAYIN

Baharlık ve yazlık trikolar


Bu hafta dolaplarınızdan baharlık trikolarınızı çıkarmanın tam zamanı. Baharı birbirinden farklı kombinlere imza atabileceğiniz mevsimlik bayan trikolarınız ile karşılamaya ne dersiniz?

 

Bayan Baharlık Triko Modelleri

 

Bahar denince herkesin aklına birbirinden güzel renkler gelir. Kıyafet seçiminde de canlı renkleri bir arada kullanmak hem bahar ve yaz döneminde mevsime uygun bir geçiş olacak hem de sizin enerjinizi yükseltecektir. Yeşil, sarı ve mavi gibi renklerle bir arada çok iyi duran ve sezonun trendi olan pembe rengini desenli ve renkli parçalarda detay olarak kullanabilirsiniz. Bu tip kombinlerde bolca renk ya da farklı desenleri bir arada kullanmaktan kaçınmayın!

 

Bayan triko hırka ve kazaklar


Bayan triko hırka ve kazaklar da bu sezon dijital baskıları da bol bol göreceğiz. Triko tuniklerde asimetrik kesimler ve renkler konuşacak. Trendini hiç kaybetmeyen büyük beden triko elbiseler ise sadece baharda değil, yazın da gardrobunuzda olmalı. Özellikle hatlarınızın da düzgün durmasını istiyorsanız size toparlayıcı korselerimizi de önerebiliriz. Triko elbiseniz korseniz ile üzerinizde oldukça hoş duracaktır. Siyahtan vazgeçemeyenler için ise bu sezon siyah üzeri renkli baskılı bayan trikolar var. Ünlü ressamların tabloları trikolarınızı bu sezon süsleyecek.

 

Bayan triko modelleri 


Kendi başına bir anlam ifade eden parçalara dönüşen bayan triko modelleri, bu sezonda birbirinden farklı stillere hitap ediyor. Ayrıca sezonun diğer trend renkleri olan haki yeşili, turuncu, sarı ve her sezonun olmazsa olmazı beyaz ile, sezonun en öne çıkan taba tonları ile, siyah ya da altın detaylar ile tamamlayarak cool bir görünüm elde edeceğiniz için bu sezon bu renklere dolaplarda yer açmakta fayda var! Büyük beden bayan triko seçenekleri arasında da rahatlıkla bulabileceğiniz büyük beden bayan triko kazaklar ile enerjinizi yükseltebilirsiniz.
Baharlık triko modellerini ofis stiline dönüştürerek jean pantolon tercih ederek renkli bir ayakkabı ile kombininizi tamamlarken hem şıklığınızdan ödün vermemiş hem de stilinizden ödün vermemiş olacaksınız.
Rahatlığından ödün vermeyenlerdenseniz dikkati renklere ve detaylara çekebilirsiniz! Renkli baharlık trikonuzu bir kot pantolon ve trençkot ile kombinleyerek, spor ayakkabı ile de kurtarabilirsiniz. 
Bayan triko hırka modelleri özellikle yaz akşamlarında tayt, şort, jean ve kumaş pantolon ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: baharlık triko modelleri, bayan triko modelleri, büyük beden trikolar, yazlık trikolar
Mayıs 28, 2017
Listeye dön