DAHA FİT GÖZÜKMEK İÇİN KOLAY ÇÖZÜM: KORSELER

DAHA FİT GÖZÜKMEK İÇİN KOLAY ÇÖZÜM: KORSELER

Birkaç Beden İncelten Korseler

 
Korse bedeni saran fazlalıkları toplayan daha ince görünmemizi sağlayan kıyafetlerdir. Kış ayında da kullanılan korseler yaz ayının da gelmesiyle çoğu kadın tarafından tercih edilmektedir. Yıllardan beri kadınların korse kullandığı bilinmektedir. Bazı dönemlerde asil gözükmek, bazen dışlanmamak adına tercih edilse de günümüzde ince gözükmek için tercih edilmektedir.

 


 
Geçmişte çok sıkı, kalın ve kullanışı çok zahmetli korseler günümüzde yerini daha rahat korselere bırakmıştır. Daha ince gösteren korseler özellikle özel davetlerde ve günlük aktivitelerde kadınların en büyük kurtarıcısı olmuştur.  Daha ince gözüken kadınlar kendilerini daha iyi hissetmektedirler. 


Bölgesel fazlalıklardan kurtulun!.. 

 
Bölgesel fazlalıklara göre tasarlanan korselerin kullanımı artık daha kolay. Sadece basen bölgenizde fazlalık varsa tayt şeklinde olan korseler ile basenleriniz daha ince gözükür. Göbek bölgelerinizde de fazlalık varsa dizlerden başlayıp göğüs altında biten göbek ve basen toparlayıcı korseleri tercih edebilirsiniz

 


 

Eyvah düğünüm var nasıl fit gözükeceğim? 

 
Özel bir davette(düğün, nişan, mezuniyet vb. ) giyeceğiniz abiyede fazla kilolarınızın gözükmesini istemiyorsanız askılı dizüstü vücut korseleri tercih edebilirsiniz. İçinde hem rahat hissedeceğiniz hem de fazlalıklarınızı kamufle eden fit gösteren korseleri her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca atlet şeklinde olan korseler ile daha dik durursunuz.
Küçük bir ipucu: Ten rengi korseler kıyafetlerinizden belli olmaz. Siyah ve beyaz renkte olan korseleri ise açık ve koyu renklerle giyebilirsiniz. Açık renkte olan kıyafetleriniz için ten ve beyaz rengi, koyu renkte olanlar için siyah renk korseleri tercih edebilirsiniz. Tek parça giyilen kıyafetler fazlalıklarınızı daha çok ortaya çıkarır. Özel gün ve davetlerde giyilen kıyafetlerde fazla kiloların, sarkmaların belli olması istenilen bir durum değildir. Burada imdadınıza vücut korseleri yetişecektir.


 
 
Özellikle nişan ve evlilik hazırlığında olan kadınlar çok şık gözükmek istediklerinden dolayı korseleri oldukça tercih etmektedir. Korsenin sadece fazla kiloları saklamak için kullanıldığını düşünüyorsanız yanılırsınız. Korseyi her bedende kadın kıyafetinin pürüzsüz ve vücudunun düzgün gözükmesi için kullanabilir. Kıyafetinize ve beden yapınıza uygun korse modelini seçerek daha şık ve daha fit gözükebilirsiniz. Böylelikle kıyafetinizi çok iyi taşırsınız.
  


 
Bahar  ve yaz aylarının gelmesi ile beraber fazlalıklarından şikayeti olan ve daha ince gözükmek isteyen kadınların yardımına da korseler yetişiyor. Daha rahat etmek isterseniz bedeninize uygun korseleri tercih etmeniz gerektiği önerilmekle beraber bir beden küçük korse alarak daha da ince gözükebilirsiniz.
Fakat unutmayın; küçük aldığınız korse sizi rahatsız edebilir. Siz de daha ince gözükmek isterseniz renk seçenekleri ve çeşitli modelleri ile korselere bicadde.com ’dan ulaşabilirsiniz.

 


Etiketler: korse, sıkılaştırıcı korseler, beden incelten korseler, vücut korsesi, fit gözükmek, fit korseler, daha fit gözükmek
Mayıs 21, 2018
Listeye dön