GÖMLEĞİN İLE STİLİNİ OLUŞTUR

GÖMLEĞİN İLE STİLİNİ OLUŞTUR
 

KADIN GÖMLEK STİLİ

En çok tercih edilen kadın gömlek tarzları nelerdir?

Mağazalar ve koleksiyonlar bahara çoktan hazır! Bu hafta sen de baharı çağrıştıran renkte bir gömleği, mevsime göre spor tarzda kombinleyerek sokak modasına imzanı atabilirsin!
Bahar havasına en iyi yansıtan gömleklerdir. En çok tercih edilen kıyafetlerden biri olan bayan gömlekler şıklıkları yanında sağladıkları duruşları ile de yine sezonun gözde kıyafetleri arasından yerini almıştır. Şık bir gömlek ve bir Jean ilişkisinin kuvvetlendiği bu günlerde bayan gömlek modelleri oldukça zengindir. Bayan gömleklerinde asimetrik, önü kısa arkası uzun gömlek, saten, oduncu ve fırfır modeller yarışıyor adeta. Tesettürlü bayanlar tarafından fazlasıyla tercih edilen uzun bayan gömlek modellerinde de asimetrik ve fırfırlı modeller ile şifon, viskon ve ketenler kendini gösteriyor. 

Baharlık Bayan Gömlekleri


Sezonun ilk akla gelen trendi olan fırfırlı bayan gömlek modelleri de yeni sezonda karşımıza çıkıyor. Bayan gömlek modelleri gündelik stilinize hareket ya da ofis stilinize enerji katmak için ideal seçimler arasında yer almaktadır. Beyaz büyük beden bayan gömlekler gardrobunuzun temel parçalarındandır. Beyaz gömleğiniz ile jean pantolonu kombinleyip, klasik görünümü dengeleyebilir, spor ama şık bir duruşu keskin hale getirebilirsiniz.
Şık görünümlü kruvaze kesim bayan gömlek modelleri yeniden baharla beraber gün yüzüne kavuşturuyor. Klasik formu tabi ki yine Jean ya da canvas pantolonlar kırıyor. Daha uzun ve zarif görünüm sağlayan kruvaze bayan gömlekler, yüksek bel pantolonlara da davetiye çıkarıyor. Minik yakalı bayan gömlekler ile kalem etek de tercih ederek şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.
Bahar sokak modasından beyaz gömlek modellerine torpil geçiyor gibi ne dersiniz? 

 


  

Hakim yaka ve bebe yaka gömlekler

Bayan gömlek modellerine en çok tercih edilen ve en şık duran modellerden hâkim yaka bayan gömlekler ve bebe yaka bayan gömlek modelleri ile hem günlük hayatta ve iş hayatında hem de gece davetleri için şık görünmek mümkün olmaktadır. Özelikle hâkim yaka bayan gömlek modelleri daha klasik bir kesime sahip olduğundan olgun bir hava yaratmak açısından etkili olacaktır. 
Saten bayan gömlekler de ayrıca kıyafetlere ekstra bir şıklık kazandıran gömlek modelleri arasında yer almaktadır. 
Günlük hayatta daha sportif ve sade bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi ise çoğu zaman oduncu bayan gömlek modellerinden yana olmaktadır. 
Büyük beden bayan gömlek modellerinde ise en fazla tercih edilen rahatlıktır. Basenleri kapatan sakin desenlerde gömlekler yılın her mevsiminde giyilebilir. Siyah bayan gömlekler sizi olduğunuzdan daha ince ve çekici kılacaktır. Bicadde'de nefes alan kumaşlarda bayan gömlekleri bulabilir ve satın alabilirsiniz.
Etiketler: kadın gömlek, kadın gömlek stili, gömlek stili, büyük beden gömlek, büyük beden kadın gömlek
Mart 21, 2017
Listeye dön