SU ARITMA CİHAZLARI FAYDALI MI?

SU ARITMA CİHAZLARI FAYDALI MI?

Musluktan Akan Suyu Sağlıklı Hale Getirebilir miyiz? 

 

Musluğunuzda akan su ne kadar sağlıklı?. Damacanalardaki su ne kadar sağlıklı?

 

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan nüfusun artması ile çevre kirliliği de ne yazık ki artış göstermeye başlamıştır. Her ne kadar kaynağından çıkan içme suları kaynağında içilebilir halde olsa da dağıtım borularından evimize, musluklarımıza ulaşana kadar içilebilir özelliğini yitirmiş oluyor. 

Şebeke suları içinde yosun, toprak, kum gibi maddeler, ağır metaller, bakteriler barındırır. Suyun içilebilir hale gelmesi için de öncelikle zararlı maddeleri yok edecek klorin maddesi eklenir. Bu da bizim su içme kalitemizi olumsuz etkiler.

 


 

Diğer taraftan evlerimize aldığımız damacana suları ise hızlı tüketim gerektiriyor. Plastik şişelerinin çizilmemesi, bir hasar görmemesi ve suyun 3-4 günden fazla bekletilmemesi de önemli tabiki. Ancak tüm bunlara ne kadar dikkat ediliyor bu da düşündüren bir soru??.

Su arıtma cihazları evimize gelen şebeke suyunu içilebilir ve sağlıklı hale getiriyor. Sağlık teknolojisinin gelişmesi ile beraber su arıtma cihazlarının da teknolojileri, kapasiteleri gelişmeye başlamış ve evlerimize, işyerlerimize girmeye başlamıştır.


Woongjin Eversky Su Arıtma Cihazı nasıldır? Sağlıklı mıdır?

 

Size bu konuda son teknoloji ürünlerinden Woongjin Eversky su arıtma cihazını önerebiliriz. Woongjin Eversky Su Arıtma Cihazı Güney Kore'de üretilmiş ve teknolojisi geliştirilmiş, Avrupa, Amerika ve Japonya uluslararası sağlık örgütleri tarafından da onaylanmış bir ürün.

Tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazı ürünleri, geliştirilmiş filtre sistemleri ile şebeke suyunu, insan bedenine gereken kalsiyum, potasyum, magnezyum, silikat vb. mineralleri içeren su haline getiriyor. Green teknolojisi sayesinde kendi enerjisini üreterek elektriğe ihtiyaç duymuyor.


 


 

Sadece içme suyumuzda değil, yemeklerimizde, kahve ve çay tüketimlerimizde, sebze ve meyve yıkamalarında da rahatlıkla kullanabileceğimiz bir ürün. Su arıtma sisteminin tek kullanımlık olmaması, damacana sular gibi sürekli yenilenmemesi, anında ve her zaman çok kaliteli su sağlaması da önemli avantajlarından biri. Günde ortalama 2 litre su içmemiz gerektiğini ve sağlığımızın her şeyden önce geldiğini unutmayalım

Ürüne buradan ulaşabilir, detaylı inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz

Eversky tezgah üstü su arıtma cihazını incelemek için tıklayın.

Eversky tezgah altı su arıtma cihazını incelemek için tıklayın.


Etiketler: su arıtma cihazı, woongjin eversky su arıtma cihazı, eversky su arıtma cihazı, sağlıklı su
Mayıs 16, 2018
Listeye dön