Aksesuar

Takı modelleri

Takı her kadının kombinini tamamlayan en son aksesuardır. Sade bir kıyafetinizi bile çok gösteren takılar ile kombinleriniz çok şık olacaktır. Siyah bir bluz ve kot pantolonunuzun üzerine zincirli bir kolye takarak kombininizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Önemli olan doğru kombine doğru takı takmaktır.

Kolye ve bileklik modelleri

Takıda en çok dikkat çeken aksesuar kolyelerdir. Uzun kolye, kısa kolye, doğal taşlı kolye, zincirli kolye, inci kolye gibi daha birçok model tasarlanmaktadır.
Yakası açık abiye kıyafetlerde kristal taşlı gerdanlık takabilirsiniz. Sade kıyafetlerinizi hareketlendirmek için uzun kolye, zincirli kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Gömleklerinizin üzerine kalın kolye modelleri çok şık duracaktır. Bir başka şık aksesuarda bilekliklerdir. İnce bilekliklerle zarif görünürsünüz. Pudra renkli elbisenize kristal taşlı ince bileklik takabilirsiniz. Kalın bileklik, zincirli bileklik, deri bileklik modellerini de kıyafetlerinize göre kombinleyebilirsiniz. 

Küpe modeller

Kadınların olmazsa olmazı küpeler, farklı tasarımlarıyla en çok talep gören aksesuarlardır. İncili küpe, püsküllü küpe, kristal taşlı küpe, altın kaplamalı küpe modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Düz şifon gömleklerinizin üzerine püsküllü küpe takabilirsiniz. Şık beyaz elbisenizin üzerine incili küpe çok yakışacaktır.  

Çanta cüzdan modelleri 

Çanta ve cüzdanlar kadınlar için en önemli parçalardır. Nereye gidilirse gidilsin her kadın yanında çanta taşır. Gezerken, davetteyken, spora giderken, alışverişe giderken vb. aktivitelere uygun çanta seçmeliyiz. Spor kombinlere spor çanta, şık kombinlere şık çantalar seçmeliyiz. Özel gün ve davetlerde portföy çanta, kare çanta modellerini, rugan çanta tercih edebilirsiniz. Deri çantalarda çeşitli modelleriyle kadınların favorilerindendir. Askılı çanta, omuz çantası, el çantası, bilek çantası, torba çanta gibi çeşitli modeller üretilmektedir. Renk olarak ise genelde siyah çanta, lacivert çanta, krem çanta tercih edilmektedir. Yaz aylarında ise renkli çantalar ile çok şık kombinler yapılmaktadır. Cüzdanlarına fazlasıyla önem veren kadınlar için farklı tasarımlar yapılmaktadır. Renkli cüzdanların yanında en fazla siyah cüzdan talep görmektedir. Deri cüzdan ise kaliteli yapısından dolayı tercih edilmektedir. 
Birbirinden farklı model ve renkte olan bileklik, kolye, küpe, çanta ve cüzdan modellerini Bicadde'de kapıda ödeme ve taksit seçenekleriyle siparişinizi verebilirsiniz.