Altılı Gecelik Sabahlık Set Takımları

Altılı gecelik sabahlık modelleri

Penye ve saten kumaşlardan üretilen 6'lı gecelik sabahlık modelleri çok farklı tasarımlar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 6'lı set takımları pijama, şort takımı, gecelik ve sabahlıktan oluşmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olan 6'lı gecelik set takımları çeyizlerin de vazgeçilmezidir. 6'lı set takımların en çok tercih edilen renkleri beyaz 6'lı gecelik set ve bordo 6'lı gecelik set takımlarıdır. Çeyiz için saten 6'lı set takımları daha çok tercih edilse de penye 6'lı gecelik set takımları da ilgi görmektedir. Dantel detaylı saten gecelikler ile göz alıcı görünebilirsiniz. Uzun boyluysanız yırtmaçlı gecelik takımlarını tercih edebilirsiniz. Penye 6'lı gecelik takımlarından en çok ilgi çeken renkler pudra ve beyazdır. 6'lı gecelik takımların içinde bulunan şort takımı, sabahlık ve pijama takımları aynı modele sahiptir. Askılı saten gecelik sizi daha zarif gösterir. 

Çeyizler için set takım modelleri

Çeyiz için set takımı alırken bedeninize uygun seçim yapmalısınız. Altılı set takımları çeyizler için pratiklik sağlamaktadır. Parça parça almaktansa takım halinde satılan ürünler uyum açısından daha iyidir. Fazlalıklarınız varsa eğer penye 6'lı set takımları esnek yapısından dolayı bedeninize rahat bir şekilde uyum sağlayacaktır. Saten 6'lı set takımları ise bedeninizde çok şık duracaktır.
Birbirinden farklı model ve renkte olan 6'lı set takımlarına online satış yapan Bicadde.com'da siparişinizi kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçenekleri ile verebilirsiniz.