Büyük Beden Elbiseler

Büyük beden elbise modelleri

Büyük beden elbisede geniş ürün çeşitliliği ve yüksek kalite standardını birleştiren bicadde.com yeni sezonun en trend büyük beden elbise modellerini gardırobunuza getiriyor. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar sezonlarının en moda renklerini, ve desenlerini bicadde 'de bulabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı renk ve desenlerimizle değiştirerek büyük beden bayanların da sarı, mavi, yeşil, mor, turuncu, kırmızı renk büyük beden elbiseler giyebileceğini vurguluyoruz.

Kışlık büyük beden elbiseler

Kışlık büyük beden elbise modelleri tasarlanırken kaşmir, yünlü, pamuklu, kadife, viskoz gibi kumaşlarla kışın soğuğundan korunurken, rahat hareket edebilmeniz için esnek olması tercih edilmektedir. Siyah büyük beden elbiseler kış mevsiminin en fazla tercih edilenidir. Siyahın asaleti, zarifliği ve daha ince göstermesi de tercih edilmesinin diğer bir nedenidir. Sonbahar ile birlikte toprak tonlarının en asili kahverengi büyük beden elbiseler de vitrinler de yerini alıp, turkuaz ve kırmızı tonları ile kombinlenmektedir. Kaşmir elbiseler ile teninizde yumuşak dokuyu hissedip, işte ya da bir davette şık olabilirsiniz.

Yazlık büyük beden elbiseler

Yazlık büyük beden elbise modelleri keten, pamuklu, şile bezi, ince viskoz gibi vücudun hava almasını sağlayan aynı zamanda esnek modellerdir. V yaka elbise modelleri ile uzun kolyeler, yuvarlak yaka elbise modellerinde küpe ve trend bilekliklerle kombin yapabilirsiniz. Volanlı elbiseler ile vintage ruhunu yaşarken asimetrik elbiseler ile tarz görünebilirsiniz. Yazın vazgeçilmez rengi saflığı ve temizliği simgeleyen büyük beden beyaz elbiseler; Ege ve Akdeniz'in maviliği ve sakin, dingin yaz akşamları gibidir. Turkuaz rengi takılar ve sandaletler ile de tamamlayabilirsiniz.
Büyük beden uzun elbiseler ile daha uzun ve daha fit görünebilirsiniz. Büyük beden kısa elbise modellerinde geometrik desenler ile göz odağını kilolu bölgelerinizden uzaklaştırabilirsiniz. Büyük beden tesettür elbise modellerinde seçkin markaların özgün tasarımlarını bicadde büyük beden elbise koleksiyonunda bulabilirsiniz.
Büyük beden günlük elbiseler ile günün her saati rahat edebilirsiniz. Bu elbise modelleri içinde aynı zamanda büyük beden anne adaylarının da giyebileceği hamile elbiseleri de bulabilirsiniz. Truvakar kol büyük beden elbise ile 1960' lardan günümüze değişmeyen klasik bir zarafeti üzerinizde taşırsınız. Büyük beden kalem elbise ile kısa bir hırka ya da ceket çok hoş duracaktır.
Büyük beden elbise ve fiyatlarında da fiyat çeşitliliğinin yanı sıra kredi kartı ile taksitli ve kapıda ödeme alternatiflerini de bicadde 'de bulabilirsiniz. 
TL114,99 KDV Dahil
TL179,90 KDV Dahil
TL114,99 KDV Dahil
TL179,90 KDV Dahil
TL119,90 KDV Dahil
TL169,90 KDV Dahil
TL119,90 KDV Dahil
TL169,90 KDV Dahil
TL62,90 KDV Dahil
TL124,90 KDV Dahil
TL89,90 KDV Dahil
TL189,90 KDV Dahil
TL149,90 KDV Dahil
TL239,90 KDV Dahil
TL59,90 KDV Dahil
TL104,90 KDV Dahil
TL59,90 KDV Dahil
TL104,90 KDV Dahil
TL69,90 KDV Dahil
TL118,99 KDV Dahil
1 2 3 4 5 >