Çeyiz Takımları

Gelin ve çeyiz setleri

Kadınlar için çeyiz önemlidir. Birçok kişi yıllar öncesinden çeyiz hazırlamaya başlar. Gelenek ve göreneklerimizde de çeyiz önemlidir. Çeyiz ev eşyalarından, giyim ve ayakkabı gibi birçok üründen oluşur. Çeyizlik iç çamaşırları, çorap ve gecelik gibi ürünler çeyizlerde yerini almaktadır. Çeyizlerde gecelik ve pijamalar olmazsa olmazlardır. Özellikle dantelli saten, penye gecelik ve ipek pijama gecelikler farklı modelleriyle gelinler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Moda sektöründe de takip edilen iç çamaşırı, gecelik ve pijamalar için modacılar günden güne farklı modeller çıkarmaktadır. Gecelik ve pijama takımları farklı kumaşlarda üretilmektedir.

Gelinler çeyizde neler tercih ederler? Gelin çeyizinde neler olmalı?

Saten gecelik setleri için çeyizlerin vazgeçilmesi diyebiliriz. Gittikçe çeşitlenen gecelik modelleri ise tüllü, dantelli, uzun yırtmaçlı, sırt dekolteli şık modelleri ile sizi başka bir havaya büründürebilmenin yanında daha şık gözükmenizi sağlayacaktır. Kadınlar tarafından iç çamaşırı modası da sıklıkla takip edilmektedir. Altılı gecelik takımları ve ikili gecelik takımları genelde çeyiz hazırlığında olanlar için pratiklik sağlamaktadır. Altılı gecelik takımları içerisinde pijama takımı, atlet, mini şortu ve sabahlığı bulunur. Farklı renklerde ve çeşitli modeller de olan saten gecelikler çeyiz hazırlığında olan bayanlar tarafından yeni modellerini yakından takip ederler. Ayrıca altılı olarak satılan altılı gecelik takımları ise en fazla tercih edilen gruptur. Saten gecelikler de teninize yakışan renkleri tercih ettiğiniz de sizin daha göz alıcı ve şık olmanızı sağlar.
Penye gecelik ve yatak pijamaları da evlilik hazırlığında olan bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Penye gecelik ve pijamaların en çok tercih edilmesinin sebebi rahat olmasının yanında günlük olarak kullanım için uygun olmasıdır. Altılı ve ikili olarak satılan penye gecelikler takım halinde olduğundan bir uyum sağlayacaktır. Penye dantelli bir geceliğin üzerine farklı bir sabahlık giydiğinizde şık durmayacaktır. Bu nedenler altılı ve ikili penye gecelik takımları daha fazla tercih edilmekte ve önerilmektedir.
Siz de çeyizinizin en şık parçaları olan saten, penye kumaşlardan olan gecelik ve pijama takımlarını ayrıca altılı ve ikili olarak satılan takımlarımıza sahip olmak için siparişinizi Bicadde.com ile verin. Güvenilir ödeme sistemi, kapıda ödeme rahatlığı, kredi kartına özel taksit seçenekleri ve hızlı kargo teslimatı avantajlarını yakalayabilirsiniz.