Çeyiz Sandığı

Çeyiz sandığı modelleri

Çeyizlik için hazırlanan ürünler için bir de çeyiz sandığına ihtiyaç vardır. Büyük bir özenle hazırlanan çeyizlerin hem zarar görmemesi hem de görsel olarakta şık gözükmesi için farklı tasarım ve renkte çeyiz sandıkları tasarlanmaktadır. Geçmişte genelde ağaç oylamalı sandıklar varken günümüzde kadife çeyiz sandıkları, deri çeyiz sandıkları da üretilmektedir. Çok güzel görünen çeyiz sandığı modellerinde inci detaylı sandık, dantel detaylı sandık modelleri göze çarpmaktadır. Renk olarak ise beyaz çeyiz sandığı, krem çeyiz sandığı bunun yanında pudra çeyiz sandıkları da tercih edilmektedir. Renkli sevenler için bordo çeyiz sandığı, kırmızı çeyiz sandığı gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Deniz kabuğu çeyiz sandıkları çeyizlerde en çok kullanılan modelken bunu kare işlemeli sandık, çiçekli çeyiz sandığı takip etmektedir. Son zamanlarda trend ürünlerden biri de damat figürlü çeyiz sandıklarıdır. Ayaklı çeyiz sandıkları da oldukça şık görünmektedir. 
İkili çeyiz sandıklarından biri büyük olurken diğeri küçük olmaktadır. Küçük çeyiz sandıklarını makyaj malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Üçlü çeyiz sandıkları da boy boy olmaktadır. 
 

Çeyiz sandığı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Çeyiz sandığı seçerken ilerde de kullanabileceğimiz modelleri seçmeye özen göstermeliyiz. Çeyiz sandığını yatak odasında kullanacaksınız yatak odanızla uyumlu bir çeyiz sandığı tercih edebilirsiniz. Beyaz tonlarında bir yatak odanız varsa beyaz çeyiz sandığı tercih edebilirsiniz. Eğer renkli bir çeyiz sandığı seçerseniz yatak odanızla uyumlu olmayabilir. Ayrıca ihtiyacınıza uygun model ve boyutu tercih etmenizde fayda var. Ayrıca kullanımı kolay olan sadıkları seçmenizde fayda var. Eğer gösterişli bir sandık istiyorsanız kesinlikle varaklı çeyiz sandığı ya da gümüş çeyiz sandıklarını tercih edebilirsiniz. 
Birbirinden farklı model ve renkte olan çeyiz sandıklarını Bicadde'den sipariş verebilir, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.