Gecelik sabahlık ve pijama takımları

Gecelik sabahlık ve pijama takımı modelleri 

Gecelik modelleri de farklı tarzlarıyla klasik çizgisini aşmış ve standartların üzerine çıkmıştır. Kendini şımartmak ve mutlu hissetmek isteyen kadınlara önerimiz öncelikle iç giyimlerine önem vermeleridir. İç giyimlerine dikkat eden farklı tasarım ürünleri tercih eden kadınların daha mutlu olduğu bilinmektedir. Renklerin verdiği enerji ile güne daha iyi uyum sağlarsınız. Gecelik tercih ederken rahatlığını seven kadınlar için penye gecelikler önerilirken, her daim göz alıcı gözükmek isteyenlere ise saten gecelikler tavsiye edilmektedir. Renk olarak ise mor, kırmızı, siyah gecelikler daha çok tercih edilirken neon renkli gecelikler de göze çarpmaktadır. Teninizde yumuşak dokusuyla hissedilen saten ise size zarif bir hava katmaktadır. Dantelli gecelikler ile uyurken de bakımlı gözükmenizi sağlayabilirsiniz. Sabahlık ve pijama takımları da farklı renk ve tasarımlarıyla kadınların ilgisini çekmektedir. Penye olarakta üretilen sabahlık ve pijama takımları günlük kullanım için idealdir.

Gecelik çeyiz modelleri

Saten gecelikler aynı zamanda çeyizlerin de vazgeçilmesi. Gittikçe çeşitlenen gecelik modelleri ise tüllü, dantelli, uzun yırtmaçlı, sırt dekolteli şık modelleri ile sizi başka bir havaya büründürebilmenin yanında daha şık gözükmenizi sağlayacaktır. Dış giyim kadar iç giyim, gecelik ve pijamalar da trend parçalar haline geldi. Kadınlar tarafından iç çamaşırı modası da sıklıkla takip edilmektedir. Altılı gecelik takımları ve ikili gecelik takımları genelde çeyiz hazırlığında olanlar için pratiklik sağlamaktadır. 

Bayan penye gecelik 

Penye gecelikler pamuklu dokusundan dolayı günlük olarak tercih edilmektedir. Hamile, lohusa kadınlarında tercihi esnek olmalarından dolayı penye gecelik ve pijama takımından yanadır. Penye gecelikler de saten gecelikler kadar şık olmasının yanında oldukça rahattır. Geceliklerin fiziki yapıya uygun seçilmesi sizin daha şık ve göz alıcı gözükmenizi sağlar. Uzun boylu yapıya sahip bayanlar yırtmaçlı gecelikleri tercih etmesi tavsiye edilirken minyon hanımların ise mini gecelikleri tercih etmesi tavsiye edilir.

Sabahlık ve pijama takımı modelleri 

Sabahlık ve pijama takımları saten ve penye olarak üretilmektedir. Şık ve rahat olmayı seven kadınların tercihi penye sabahlık ve penye pijama takımından yanayken göz alıcı, çekici görünmek isteyen kadınlar ise saten ürünleri tercih etmektedirler. 
Bicadde.com'da farklı modellerde ki gecelik, sabahlık ve pijama takımlarına kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.