Giyim

Giyim modelleri

Giyim hem ihtiyacımız hem de tarzımızı oluşturan unsurdur. Elbise, pantolon, bluz, gömlek, kazak, abiye gibi geniş bir ürün yelpazesi vardır. Düz renklerin yanında çok şık ve tasarım modeller üretilmektedir. Giyim trendleri ve modası genel olarak takip edilmektedir. İyi giyinen bir insan kendini iyi hissedecektir. Bu nedenle değişen moda ve tasarımlar toplum tarafından yakın ilgiyle takip edilmektedir. Dönem dönem farklı renk ve modeller popüler olmaktadır. Kimi zaman maskülen tarz, kimi zaman vintage modası, feminen tarz ve klasik moda akımları etkin olmuştur. Zorunlu bir ihtiyaç olan giyim dönem dönem farklıklık göstermektedir. Koleksiyonlar hazırlanarak takipçilere sunulmaktadır. Trend ürünler vitrinlerde yerini almaktadır.

Yazlık ve kışlık giyim modelleri

Sıcak yaz günlerinde serin tutacak, kış günlerinde ise sıcak tutacak ürünlere ihtiyaç duyarız. Tabi bunun yanında ürünlerin şık olması da önemlidir. Elbise, bluz, tunik, pantolon, abiye, tulum, ceket ve kap gibi modelleri mevsimsel özelliklere göre seçebiliriz. Yaz aylarında ince kumaştan, kış aylarında ise kalın kumaşlı ürünler seçmeliyiz. Ceket, kap, kaban, pardösü, mont gibi kışlık ürünler farklı tasarımları ile kombinleri çok şık göstermektedir. Elbise, bluz, gömlek, abiye modelleri dantelli, tüllü, payetli tasarımlarla oldukça şık görünmektedir. Polar yelek ve hırkalar kış aylarını sıcak geçirmenizi sağlar. 
Giyim ürünlerinin tümünü farklı model ve renkleriyle Bicadde.com'da bulabilir. İndirimli fiyat, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.