Kadın İç Giyim

Kadın iç giyim modelleri 

Dış giyimine dikkat eden kadınlar iç giyimlerine de önem verirler. İç giyimin rahat ve şık olması kadınlar için önemlidir. İç giyim ürünlerinden atlet, külot, sütyen, atlet takımı gibi başlıca ürünlerin yanında korse, gecelik, sabahlık gibi ürünlerde yer almaktadır. Atlet, külot, sütyen modellerinin rahat ve pamuktan olması önemlidir. İç giyimlerine dikkat eden kadınlar daha mutlu olurlar. İç giyimin şık olması kadınları daha mutlu eder. Siyah, beyaz, ten gibi standart renkler daha çok talep edilirken renkli çamaşırlarda tercih edilmektedir. Dantelli sütyen ve dantelli atlet takımları şık modelleriyle kadınların favorilerindendir. Sütyen seçerken rahat olmasına dikkat etmek gerekir. Dantelli sütyen, toparlayıcı sütyen, destekli ve desteksiz sütyen modellerinden kendinize uygun olanı seçmelisiniz. 

Gecelik, sabahlık ve pijama takımı modelleri

Gecelik takımları renkli, dantelli, yırtmaçlı modelleri ile kadınların ilgisini çekmektedir. Saten gecelik ve penye gecelikler şık tasarımları ile oldukça göz alıcıdır. Rahat ve şık olmayı seven kadınlar genelde penye gecelik ve sabahlık takımlarını tercih ederken, göz alıcı olmak isteyen kadınlar genelde saten gecelik ve sabahlık takımlarını tercih etmektedirler. Bordo gecelik takımları, kırmızı gecelik ve sabahlık takımları, beyaz gecelik takımları en çok tercih edilen renklerdir. Penye gecelik ve sabahlık takımlarını esnek yapısından dolayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pijama takımları da penye ve saten kumaşlardan üretilmektedir. Penye kumaştan üretilen sabahlık ve pijama takımlarını lohusa gibi dönemlerde de kullanabilirsiniz. 

Korse modelleri

Kadınları en az bir beden ince gösteren korseler kadınların olmazsa olmazlarındandır. Günlük yaşamda da kullanılabilen korseleri özel gün ve davetlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vücudu toparlayan korseler sayesinde daha ince ve fit gözükürsünüz. Farklı renk ve modelde olan korselerden kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Basen bölgelerinizde fazlalık varsa tayt korse modelini, göbek bölgenizde ki fazlalıklar için atlet korse ya da bel korselerini kullanabilirsiniz. Korse modelleri ile kıyafetler üzerinizde daha şık duracaktır. Siyah korse, ten korse ve beyaz korse modelleri en çok talep gören ürünlerdir. 

Fantezi iç giyim modelleri 

Fantezi giyim çekici görünmenizi sağlar. Deri ve dantel olarak üretilen fantezi modellerinde en çok kırmızı, siyah, mavi ve neon renkler talep görmektedir. Bicadde'de birbirinden farklı model ve renkte olan fantezi iç giyim modellerine kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.