İkili ve Üçlü Gecelik Sabahlık Set

İkili ve üçlü gecelik sabahlık set takımları 
Gecelik takımlar ikili olarak satıldığı gibi üçlü olarakta satılmaktadır. İkili gecelik set takımlarında gecelik ve sabahlık bulunmaktadır. Üçlü gecelik setlerinde ise pijama, atlet ve sabahlık bulunmaktadır.

İkili gecelik set takımları

Gecelik ve sabahlıktan oluşan ikili set takımları penye ve saten kumaşlardan üretilmektedir. Penye ikili gecelik set takımları esnek yapısından dolayı bedeninize daha rahat uyum sağlayacaktır. Ayrıca penye set takımları daha rahattır. İnce askılı, göbek ve göğsü işlemeli gecelik, tül detaylı gecelik, yırtmaçlı gecelik gibi farklı tasarımlara sahip modellerden kendinize uygun olanı seçerek şık görünebilirsiniz. Ten renginize göre de seçim yapabilirsiniz. Kumral ya da sarışınsanız kırmızı, bordo gibi canlı renkleri seçebilirsiniz. Esmer kadınlar ise pudra, beyaz gibi renkleri seçebilirler.

Üçlü gecelik set takımları

Üçlü gecelik takımları saten ve penye kumaşlardan üretilmekle beraber pijama, sabahlık ve atlet üçlüsünden oluşmaktadır. Üçlü set takımlarında ki pijama ve atlet farklı tasarımlarıyla oldukça şık görünmektedir. Saten 3'lü gecelik takımlarında ki dantel detaylar ile oldukça havalı görünebilirsiniz. 
Farklı tasarım ve renkli modelleriyle kadınların ilgiyle takip ettiği, çeyizlerin vazgeçilmesi 2'li ve 3'lü gecelik, sabahlık takımlarını Bicadde.com'a özel olan indirim fırsatlarını kaçırmayın. Kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.