İç giyim

Kadın iç giyim modelleri       

   
Kadınların en önemli konularından biri de iç giyimlerdir. İç giyim bir kadının daha rahat ve mutlu olmasını sağlar. Günümüzde oldukça çeşitli ve farklılaşan iç çamaşırları kadınların fazlasıyla ilgisini çekmektedir. İç çamaşırı neden önemlidir?. Çünkü rahat ve güzel bir iç çamaşırı sizi daha mutlu edecek ve günlük yaşantınızı da pozitif olarak etkileyecektir. İç giyim geniş bir yelpazedir. Farklı model ve tarzlarıyla tüm ilgiyi üzerine toplamaktadır.

Sütyen modelleri

İç giyimin en önemli parçalarından biri de sütyenlerdir. Renkli sütyen, dantelli sütyen, emzirme sütyeni, desteksiz ve destekli sütyen modelleriyle birlikte farklı tasarımlarda ön plana çıkmaktadır. En çok siyah sütyen, beyaz sütyen, ten sütyen tercih edilmekle beraber renkli sütyenler oldukça talep görmektedir. Kırmızı sütyen, pembe sütyen ve mavi sütyen en çok tercih edilen renkli sütyen modelleridir. Sütyen seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de bedeninize uygun seçmeniz gerektiğidir. Göğüsleriniz küçük ise dolgulu sütyen, göğüsleriniz büyük ise toparlayıcı sütyen modelini seçebilirsiniz.

Bayan atlet takımı modelleri

Bayan atlet takım modelleri farklı renk ve seçenekleri ile en trend iç giyim modellerindendir. Kırmızı atlet takımı, beyaz atlet takımı en çok tercih edilen renklerdir. Atlet alırken kumaş içeriğine dikkat etmek gerekir. Atlet başta olmak üzere diğer iç giyim ürünlerinin de pamuklu olması önemlidir. Aksi takdirde bedeninizi tahriş edebilir. İnce askılı atlet, kalın askılı atlet hatta büstiyer şeklinde olan atletler likralı ya da likrasız olarak üretilmektedir. Dantelli atlet modelleri de tercih edilen trend ürünlerdendir. 

Külotlu çorap ve tayt modelleri 

Tayt her mevsimde hemen hemen tüm kadınların kullandığı ürünlerin başında gelir. Özellikle kış aylarında kalın termal taytlar soğuğa karşı korumada birebirdir. Pantolonlarımızın ya da elbiselerin içine de giyilen taytlar sayesinde soğuk havanın etkisinden kurtulursunuz. Yaz ve bahar aylarında ise çok kalın olmayan taytlar tercih edilmektedir. Siyah tayt renk açısından en çok tercih edilen modeldir. Kış aylarında tercih edilen başka bir üründe kalın külotlu çorap modelleridir. Elbise ve eteklerinizin altına giydiğiniz külotlu çoraplar ile kışı sıcak geçirebilirsiniz.
Farklı model ve renkte ki sütyen, atlet, atlet takımı, atlet t-shirt, külotlu çorap, tayt gibi iç giyim ürünlerini online satış yapan bicadde.com'da sipariş vererek kapıda ödeme ve taksit seçeneklerinden faydalanın.