Korse 

Korse modelleri

Kış aylarında da kullanılan korseler bahar ve yaz aylarının gelmesiyle beraber daha da önem kazandı. Kış aylarında kazak ve trikolardan belli olmayan fazlalıklar yaz aylarının gelmesiyle beraber ince kıyafetlerden belli olmaya başladı. Bedeninizi saran ve en az bir beden ince gösteren korseler ile siz de fit görünün. Yıllardır tüm kadınların kurtarıcısı olan korseler ile daha şık görünün. Günlük ya da özel günleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük olarak daha ince, özel gün ve davetlerinizde daha kalın korseleri tercih edebilirsiniz.

Bedeninize göre korseler

Korse seçerken dikkat etmeniz gereken konu bedeninize uygunluğudur. Çok aşırı derecede sizi sıkan korseler size zarar verir. Bu nedenle bedeninizle aynı ya da bir beden küçük korse alabilirsiniz. Farklı modelde üretilen korseler sayesinde fazlalıklarınız hangi bölgede ise ona göre korse seçebilirsiniz. Basen bölgelerinizde fazlalık varsa eğer tayt korse ya da külot korse modellerini tercih edebilirsiniz. Göbek ve sırt bölgelerinizde fazlalık varsa atlet korse, bel korsesi modellerini tercih edebilirsiniz. Korseler bedeni sıkıca sarıp bedeni küçük gösterdiğinden dolayı özellikle özel gün ve davetlerde çoğu kadının kurtarıcısıdır. Giydiğiniz abiye, elbise, gömlek, etek vb. kıyafetleriniz toparlanan bedeninizde daha şık duracaktır. Beyaz, ten ve siyah renk başta olmak üzere üretilen korseleri kıyafetinize uygun renkte seçerseniz kıyafetlerinizden rengi belli olmaz. Siyah renkte olan kıyafetlerinize siyah korse ya da koyu renkte olan korseleri tercih edebilirsiniz. Beyaz, ekru, krem rengi kıyafetlerinize en iyi beyaz korse gider. Renkli kıyafetlerinize ten ya da beyaz korse kullanabilirsiniz. Nişan, mezuniyet, düğün gibi özel günlerinizde kullanacağınız korse ile kendinizi daha iyi hissedersiniz. Her kadın nişan ya da mezuniyet töreninde şık olmak ister. Uzun asklı abiye de basenlerinizin belli olmaması için tayt korseleri tercih edebilirsiniz. Etek giymeyi seviyor ama basenlerinizden rahatsız oluyorsanız etek korseleri tercih edebilirsiniz. Etek şeklinde korseler kıyafetinize uyum sağlar. 
En az bir beden ince gösteren korseleri online satış yapan Bicadde.com'dan sipariş vererek kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerden faydalanabilirsiniz.