Kadın Takı ve Aksesuar

Kadın takı modelleri

Kadınların vazgeçilmezi, kombinlerinin tamamlayıcısı takılar. Tüm kadınların severek kullandığı takılar insanlık tarihi kadar eski dönemlere dayanmaktadır. Fil dişinden, deniz kabuklarından ve taşlardan yapılan takılarla beraber başlayan altın, pırlanta, gümüş ve imitasyonla devam eden  takı serüveni yıllardan beri kadınların ilgisini çekmektedir. Takılar yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Bir davette, plajda, sokakta hayatımızın her bir anında takılarımız bize eşlik eder. Takılarımızı kıyafetlerimize uygun seçerek daha dikkat çekici bir görüntü elde edebiliriz. Bir davette siyah bir elbisenin üzerine takacağınız taşlı büyük bir kolye sizin daha şık olmanızı sağlar. Ten renginize ve vücut yapınıza uygun takılar takmak size avantaj kazandıracaktır. Buğday veya esmer ten rengine sahip iseniz gold tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz bir tene sahip iseniz renkli takıları tercih edebilirsiniz. Günlük yaşantınız da daha fazla spor görünümlü takıları deri bileklik, halka küpe ve abartıdan uzak kolyeleri tercih edebilirsiniz. Davet ve özel günlerde giyeceğiniz kıyafete göre taşlı ve gold ya da altın renkte ki küpe, gerdanlık ve saatleri tercih edebilirsiniz. Yazlık takı ve aksesuarlar da oldukça revaçta. Yazın giydiğiniz tshirtlerin üzerine takacağınız uzun zincir kolye ve deri bilekliklerle oldukça şık gözükebilirsiniz. Giydiğiniz bilek boy pantolon ya da eteği halhalla tamamlayarak spor bir görünüm elde edebilirsiniz.
Son zamanlarda da oldukça trend olan plaj modası kadınların oldukça ilgisini çekmiştir. Uzun vücut zincirleri, kol zincirleri, taşlı küpe ve yüzükler bu yazın trend parçaları haline gelmiştir. Büyük ve sarkan küpe modelleri de kadınların tercihi haline gelmiştir. Kışın kazak, gömlek ve hırkalarınızın üstüne takacağınız iri taşlı kolyeler ile kombinlerinizin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. V yakalı kıyafetlerinizi taşlı uzun kolyelerinizle kombinleyebilirsiniz. Kadınlar takılar ile kendi tarzlarını yaratarak herkesin ilgisini çekebilir ve daha şık olabilirsiniz. Bütçenize uygun olması açısından özel günlerinizde imitasyon takıları da tercih edebilirsiniz. Günümüz takı tasarımcıları artık orijinal yakın görsellikte imitasyon takılar tasarlayabilmektedirler. Bicadde'de istediğiniz renk ve modeldeki imitasyon takıları bulabileceğiniz gibi, son yıllarda revaçta olan eklem yüzükleri, kelebek ve melek kolyeleri, incili küpe ve kolyeleri de bulabilirsiniz. 

Kadın aksesuarlar

Aksesuar dediğimizde elbette ki akla gelen ilk ürünler broşlardır. Modanın yüzyıllardır değişmeyen aksesuarıdır broşlar. Gümüş, altın, elmas ya da pırlanta. Özel tasarım broşlar, renkli taşlı broşların yanı sıra Anadolu motifleri ile tasarlanmış broşlar tüm kadınların ilgi odağıdır. 
Diğer bir aksesuar ise fular ve şallardır. Etnik desenli şallar ile otantik bir havaya, geometrik desenli şallar ile tarz görünüme sahip olabilirsiniz. Simli, payetli şallar ile ise abiye giyiminize daha da zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Siz de kombinlerinizin daha şık olmasını istiyorsanız ya da sevdikleriniz hediye almak istiyorsanız yüzük, kolye, gerdanlık ve küpe siparişlerinizi bicadde.com ile verebilir, güvenilir ödeme sistemi, kapıda ödeme rahatlığı, kredi kartına özel taksit seçenekleri ve hızlı kargo teslimatı avantajlarını yakalayabilirsiniz.