Röpteşambır

Röpteşambır modelleri

Fransızca kökenli bir kelime olan röptaşambır erkeklerin üstlük olarak giydikleri bir üründür. Bir nevi erkekler için tasarlanmış sabahlıktır. Erkekler için olduğu kadar kadınlar için tasarlanmış röpteşambır modelleri bulumaktadır. Geçmiş dönemlerde sıradan bir ürün olan röpteşambırlar günümüzde farklı modelleriyle ilgi çekmektedirler. Farklı model ve tasarımlarda üretilen röpteşambırlardan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı kumaşlardan polar röpteşambır, saten röpteşambır, penye röpteşambır, pamuk röpteşambır gibi modeller üretilmektedir.  

Çeyizlik röpteşambır

Çeyizler için röpteşambır seçerken tek satılanların yanında üçlü, dörtlü, beşli ve altılı satılan modellerde bulunmaktadır. Çeşitli renkte üretilen röpteşambırlarda en çok tercih edilen renk bordo röpteşambır, siyah röpteşambır ve mavi röpteşambırdır.  Beşli röpteşambır takımlarında pijama takımı ve şortlu takım bulunmaktadır. Saten beşli röpteşambır takımı ve penye beşli röpteşambır takımları en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çeyiz ve nişan bohçası için genellikle saten röpteşambır takımları tercih edilmektedir. Üçlü röpteşambır modellerinde ise pijama takımı bulunmaktadır. Farklı desen ve modelde üretilen röpteşambırlardan zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Dörtlü röpteşambır modellerinde şort ve pijama takımı bulunmaktadır. Altılı olarak satılan pijama takımları ise saten ve penye karışık olarak satılmaktadır. Rahatlık ve günlük kullanım için penye röpteşambırları tercih edebilirsiniz. Soğuk günlerde ise polar röpteşambır modellerini tavsiye ediyoruz.
Erkek ve kadın çeyizlerinde genel olarak tercih edilen röpteşambır ve röpteşambır takımlarını online satış sitesi Bicadde.com'da sipariş verebilir, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.