Ödeme ve Teslimat

Teslimat ve Garanti

bicadde.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, bicadde.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mailden sonraki ilk 5 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. Ürün fiyatlarımıza lojistik faaliyetler için eklenti yapılmadığında kargolarımız alıcıya karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo Bedava kampanyası bunun dışındadır.

Cumartesi günleri verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde verilen siparişler resmi tatilin bitip, mesainin başladığı ilk iş günü işleme alınır.

Ürünler tedarikçi firma garantisi altındadır. 

 

Ödemeler

Bicadde üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kredi Kartı, Kapıda Nakit Ödeme ya da Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.


Sipariş teslimleri

İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.

Saat 11:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

Yurt dışı teslimatları

bicadde.com yakın bir zamanda yurt dışı gönderimine başlayacaktır.

Kategorilere göre özel teslimat şartları

bicadde.com sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri ve farklı tedarikçileri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır. 

bicadde.com da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

bicadde.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezantasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine destek@bicadde.com adresine e-posta göndermeniz ya da 0216 572 24 23 numarada aramanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.