Terlik Modelleri

Çeyizlik terlik modelleri

Çeyiz hazırlarken çeyize konulan ürünlerden biri de terliklerdir. Genelde beyaz deri, püsküllü, inci süslemeli olan çeyiz terlikleri farklı modellerde tasarlanmaktadır. Düz terlik giymek istemeyenler için topuklu terlik modellerini tercih etmektedirler. Çeyizlik terlik modellerinde terliğin şık olması önemlidir. Genelde beyaz çeyizlik terlik tercih eden kadınlar zaman zaman pudra çeyizlik terlikte tercih etmektedirler. Bunların yanında kırmızı çeyizlik terlik, siyah çeyizlik terlik, lacivert çeyizlik terlik modelleri de vardır. Topuklu çeyizlik terlik modellerinin yanında çeyizlik babet modelleri de üretilmektedir. Topuklu terliklerde de farklı topuk modelleri vardır. Çeyizlik terliklerde en çok tercih edilen inci işlemeli terlik modelleridir. Çeyizlik babetler ev ortamında daha giyilebilir ve rahat oldukları için yoğun olarak tercih edilmektedirler. Kadın terlikleri kadar erkek çeyizlik terliklerde ilgi görmektedir. Deri çeyizlik terlik ve siyah çeyizlik tercih çok fazla talep görmektedir. 

Terlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir?  

Terliğin şık olması kadar rahat olması da oldukça önemlidir. Doğru terlik seçimi için doğru numara almaya özen göstermelisiniz. Terlik numarasını küçük seçmeniz durumunda sizi rahatsız edecek durumlar ortaya çıkabilir. Büyük alınan terlikler ise ayağı tam olarak kavrayamayacağı için sizi yine rahatsız edecektir. Terlik alırken iki ayağınıza birden denemeniz gerekmektedir. Terliğin rahat ve kullanışlı olması sağlık açısından da önemlidir. 
Püsküllü çeyizlik terlik, incili çeyizlik terlik, ev terliği modellerini online alışveriş sitesi Bicadde.com'da inceyip, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçenekleri ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.