Eşarp Fular Şal ve Bone

Eşarp ve şal modelleri

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı eşarp ve şaldır. Günlük yaşamda ya da şık bir ortamda kombinlerinizi tamamlayarak sizi ön plana çıkarır. Eskiden sıradan çizgilere sahip olan şal ve eşarplar yerini çiçekli desenler, simli ve püsküllü modellere bıraktı. Özellikle simli şık şal modelleri tesettürlü bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sade giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için düz renkte şal ve eşarplar oldukça çeşitli renklerde vitrinlerde yerini almaktadır. Şık bir ortamda, düğünde, davette giydiğiniz kıyafetin üzerine takacağınız şal ve eşarplar daha göz alıcı görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle ipek şallar davetler de sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Düz krem tonlarında giyeceğiniz bir tunik ve ya gömlek üzerine takacağınız çeşitli modeldeki eşarp ve şallarla hem şık hem de rahat gözükebilirsiniz. Değişik yüz hatlarına sahip bayanlar için şal ve eşarp bağlama şekilleri farklılık göstermektedir. Eşarp ve şal bağlama şekilleri ile yüzünüzü küçük gösterebilir ya da ön plana çıkarabilirsiniz. Mevsimlerin değişmesi ile birlikte şal ve eşarp modelleri, kumaşları da değişmektedir. Kış aylarında vintage modası ile birlikte şal ve eşarplarda da eskiye dönüş başladı. Yünlü, püsküllü, floral desenli eşarp ve şallarla siz de trendi yakalayın. Yaz aylarında ise daha ince olan şifon, keten şallar en büyük kurtarıcı. Günümüzde boneli şallarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Pratik bir şekilde kullanım kolaylığı sağlamakta ve günlük yaşantıda da tercih edilmektedir.

Kadının vazgeçilmez aksesuarı fularlar

Son dönemde trend haline gelen fular oldukça ilgi görmekte. Günlük yaşantımızın her anında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Düz sade bir gömlek ya da ceket ile birlikte takacağınız bir fularla daha şık gözükün. Bir sokak modası haline gelen bileklere ve saça fular bağlamakta oldukça tercih edilmektedir. Spora çıkarken saçınıza bağlayacağınız bır fularla daha rahat hareket edebilirsiniz. Rengarenk ve daha desenli fularla yaşantınıza canlılık katın.

Tesettür bone modelleri

Bone, şal ve eşarpların bir tamamlayıcısı görevi görmekte ve çoğu tesettürlü bayan tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde farklılaşan boneler sıradan çizgisini bırakıp farklı şekilleriyle talep edilmektedir. Boyunluklu, dantelli, parlak, simli bone modelleri hayatın her akışına uygun şekilde kullanılabilmektedir. Boneleri eşarp ve şal renklerine uygun olarak kombinleyebilirsiniz. Rengarenk boneler ile kombin yapmak daha kolaylaştı. Bone  eşarbınızın veya şalınızın güzel gözükmesi için en önemli etkendir. Arkası güpürlü bone modelleri eşarp ya da şalınızın daha dik gözükmesini sağlar.
Bicadde.com' da tesettür trenlerini yakalamak için siparişlerinizi güvenilir ödeme sistemi, kapıda ödeme rahatlığı, kredi kartına özel taksit seçenekleri verin ve hızlı kargo teslimatı avantajlarını yakalayın.