Ferace

Mevsimlik ferace modelleri

Feraceler özellikle kışı geride bırakan havalarda dış giyim olarak yerini alır. Son zamanlarda kalın kışlık feracelerde üretilmektedir. Giy ve çık olarak pratik bir giyim olmasından kaynaklı olarak da tesettürlü bayanların tercihidir. Siyah, lacivert ve kahverengi klasik feracelerin yanı sıra genç tesettür giyinen bayanlarda artık gökkuşağının renklerini feracelerde bulabiliyor. 

Ferace modelleriyle şık kombinler

Sade feracelerin yanı sıra inci işlemeli feraceler, püsküllü feraceler, nakışlı feraceler, taş işlemeli feraceler ile bir çok kombin yapma seçeneği bulunuyor. İçinize ne giyerseniz giyin, dış giyim olarak şık bir ferace ve başörtünüzle oldukça şık görünebilirsiniz. Ayrıca kesimleri de farklı olan feracelerden en trend olanları inci işlemeli ferace, karpuz kollu ferace, volanlı feracedir. Özellikle inci işlemeli ferace genç tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Yaz aylarında oldukça ince kumaştan üretilen feraceler çok hafiftir. Dantel detaylı feracelerle yapılan kombinler de çok şık gözükmektedir. Krem rengi tonlarında dantel detaylı ferace ve minik çiçek desenli eşarbınızla çok tarz görünürsünüz. Abartı sevmeyen tesettürlü kadınlar genelde sade ferace modellerini tercih etmektedir. Ayrıca hakim yaka ya da V yakalı feraceler boyundan bağlı eşarp ve fularlarınız ile oldukça hoş duracaktır. Günlük feracelerin yanı sıra özel gün ve davetlerde kullanacağınız feracelerde üretilmektedir. Taş işlemeli lacivert ferace, simli şal ve topuklu ayakkabılarınızla çok havalı görünebilirsiniz. Karpuz kollu ferace modelleri ise farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Gül kurusu renginde karpuz kol ferace tercih edebilirsiniz. Büyük beden tesettürlü hanımlar ise esnek ferace modeli ve salaş ferace modeliyle kombinlerini tamamlayabilirler. Kot feraceler de oldukça trend ürünlerdir. Büyük beden tesettür kıyafetleri içerisinde de yerini alan feraceler renk ve desenleriyle bir çok seçenek barındırmaktadır. Simli feracelerİ de günlük olarak kullanılabileceği gibi özel gün ve davetlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
Pek çok markanın özel tasarım feracelerini de satışa sunan Bicadde alternatif ürünlerle keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Büyük beden ferace modellerinde 44 beden ile 58 beden arasında alternatifler sunan Bicadde de aynı zamanda kapıda ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.