Tesettür Giyim

Tesettür giyimin öncü markaları ve tasarımları bicadde'de. Uzun ve volanlı elbsiler, karpuz kollar, nakışlı ve çiçekli tasarımları tesettür giyimde de rahatlıkla bulabilirsiniz. Tesettürlü hanımların rahatlığını ön planda tutan kumaşlar elbise, bluz, tunik ve feracelerde daha fazla tercih edilmektedir. 36 bedenden 56 bedene kadar tesettür giyimi Bicadde'den satın alabilirsiniz.

Tesettür giyim modelleri

Tesettür giyimde kombin alternatifi en bol olan ürünler tuniklerdir. İçine body giyilen truvakar kol tunikler ile volanlı İspanyol kol tesettür tunikler bu sezonun trend ürünleri. Önden düğmeli ve rahat kesim tesettür elbise modelleri ise tesettür giyimin klasiklerindedir. Sadece siyah, kahve ve lacivert ile sınırlı olan ferace modellerinde ise artık gökkuşağının her rengini görebiliyoruz. Uzun kollu bayan tulum modelleri de özellikle genç tesettür giyimde yerini aldı. Tesettür giyimde şıklığı tercih ediyorsanız özel tasarım butük ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Spor tesettür giyimi tercih ediyorsanız casual ürünlerimize bakabilirsiniz.

Pantolon modellerinde ise rahata ve bol kesimin yanında uzun tunikler altına giyilen jean ya da skiny ( dar paça bayan pantolonu) modeller artık daha fazla tercih edilmekte. Tesettür giyimin olmazsa olması eşarp ve şallarda ipek ve krepleri, pamuk dokuluları bicadde'de bulabilirsiniz.

Tesettür aksesuarlar

Tesettür aksesusarlarda yaka broşları, eşarp iğneleri, eşarp mıknatısları, kol düğmelerini kullanarak giyiminize şıklık katabilirsiniz.

Tesettür giyim modelleri ve fiyatlarında alternatif sunan bicadde de yüzlerce ürün ve marka çeşitliliğini bulabilir, kapıda ödeme ya da kredi kartı ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Büyük beden tesettür giyim

Büyük beden giyen tesettürlü bayanlar bicadde de kendileri için pek çok alternatifi bulabilir. Büyük beden tesettür giyimde rahat kesim ön plandadır. Esnek ve nefes alan kumaşlar tercih edilmiş olup, klasik çizgilerin yanında genç büyük beden tesettür giyinenler için modern çizgiler, özgün tasarımlar vardır.

44 bedenden başlayan büyük beden tesettür giyimde 56-58 bedene kadar alternatif ürünler bulabilirsiniz. Büyük beden giyimde en büyük cadde olan Bicadde'de tesettürlü bayanlar için de elbise, tunik, pantolon, ferace, pardesü, abiye ürünlerinin dışında tamamlayıcı aksesuarları da düşünülmüştür.